Andora

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Andora parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Andoroje

Andoros Kunigaikštystė yra tarp Prancūzijos ir Ispanijos ir yra labai maža Europos valstybė. Ji apima maždaug 500 km² plotą ir yra palanki ekspatriacijos vieta.

Ši šalis naudojasi mokesčių lengvatomis, o ši pranašystė kelia užsienio investuotojų, kurie nori parduoti turtą Andoroje, susidomėjimą. Andoros ekonomika pagrįsta bankų, draudimo ir turizmo sektoriais.

Vieninteliai mokėjimai yra mokesčiai vietos administracijoms, kurie neviršija metinės 400 eurų ribos vienam 500 m2 moteliui. Kaimyninėje Ispanijoje analogiško turto mokestis gali būti iki 3000 eurų per metus, priklausomai nuo regiono.

Andora yra palanki geografinė Principalijos padėtis, jos artumas nuo Barselonos ir Tulūzos, taip pat prie Madrido, Biaricso ir Prancūzijos Rivjeros.

Andora yra kurortas visais metais, Andoros slidinėjimo kurortai yra prieinami 5 mėnesius per metus, SPA kurortai yra atidaryti visus metus. Viena iš geriausių vietų, kur ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Andoroje.

Viduržemio jūros regiono kurortai Prancūzijoje ir Ispanijoje yra 2-3 valandas kelio automobiliu.

Privačių investicijų požiūriu Andoros bankai yra įtraukti į 20 geriausių pasaulio bankų.

Andora nėra ES narė, todėl Andoros gyventojai per 20 minučių gali gauti Šengeno vizą su keliais įvažiavimais, kurie buvo apdoroti Ispanijos konsulatuose, turint tik Andoros pasą ir pasą. Andoros gyventojo kortelė leidžia jums gyventi Andoroje, Ispanijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje ir Monake.

Reikėtų prisiminti, kad kiekvienais metais Andora, turinti 70 000 gyventojų, sveikina apie 8 milijonus turistų, todėl tai yra geriausias būdas pamatyti Andoros nekilnojamąjį turtą iš šio aspekto.

Parduodamas turtas Andoroje yra labai įvairus: yra šimtų metų pastatai ir seni vilos namai, visiškai izoliuoti nameliai ir apartamentai miesto centre arba kaime, kurio aukščiausios kokybės apdaila.

2017 m. Rinkoje buvo daug "senų atsargų". Nuo to laiko daugelis šių atvejų buvo išparduoti. Tai neišvengiamai lemia paklausos didėjimas tiek pirkėjams, tiek nuomininkams.

2018 m. Daugybė naujų galimybių pateks į Andoros parduodamą turtą. Galima manyti, kad tai savininkai, kurie norėjo parduoti prieš metus, bet nenorėjo mažinti kainų. Kai bus parduotas senas atsargas, nauji pastatai vėl padidės (daugeliui butų vis dar galima parduoti / parduoti) arba padidės kainos. Darant prielaidą, kad euro zona išlieka ekonomiškai pagrįsta ir Andoros imigracijos politika leidžia daugiau žmonių įeiti į šią šalį, sunku tikėtis, kad jų bus šiek tiek.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 29371

Parduoda 3 miegamieji, Andora, La Massana, La Massana, Av Sant Antoni 69

300,000.00EUR
Parduoda
3 miegamieji

100 m²
3 miegamieji butas, vienas iš jų pagal, su 2 vonios, didelė virtuvė su spintos perdirbimo ir didelis skalbimo srityje. Yra parketas visame bute ir ele...
Cod. 20731

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Andora, La Massana, SISPONY, CTRA LES AGUDES 10

1,200,000.00EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

300 m²
FANTASTIC namas su vaizdu ESPECTULARES. 4 lova. 3,5 PIRTYS, 327 M ², virtuvė, valgomasis, gyvenamasis kambarys, terasa, sodas, APARC LOT OF. 2 automob...
Cod. 19770

Parduoda 1 miegamasis, Andora, La Massana, Arinsal, Carretera Gral de Arinsal

190,000.00EUR
Parduoda
1 miegamasis

65 m²
Restauruotas, 65m2, 1 dvigulė, 1 vonios kambarys, virtuvės dizainas, gyvenamasis kambarys su balkonu prieiga. Automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėl...
Cod. 14602

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Andora, Andorra la vella, Escaldes, Coll de Jou, s/n

2,750,000.00EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

785 m²
Prabangus Xalet puikus žmogus, kad Andoros Kunigaikštystėje, su puikus vaizdas ir kokybės apdailai. Apgyvendinimas kaip 420 m2, garažas iš 386 m2, 160...
Cod. 8816

Parduoda Baras/restoranas/naktinis klubas, Andora, Andorra la vella, Andorra, 45 Av St Antoni

225,000.00EUR
Parduoda
Baras/restoranas/naktinis klubas

160 m²
Restoranas-Picerija Grilio tik Picerija su medienos krosnelė į Massana, kurių talpa salė 50 žmonių plius vasaros terasa su pajėgumų 24 žmonių. Pilnai ...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB